50 jaar Sub70

Jubileum Sub70

Beste Subb’ers,
De nieuwjaarsreceptie was weer druk bezocht en we hebben daar een korte voorstelling gedaan van de activiteiten die we op het programma hebben staan voor ons jubileumjaar.

Ook hebben we onze 3 VSOP’s(Very Special Old Person) bekend gemaakt. Wij hebben Harry, Cees en Gerda benoemd tot Ere-lid van onze vereniging, zij waren leden van het 1e uur.  Middels deze benoeming willen wij hun als club in het zonnetje zetten voor al hun inzet, verdiensten etc. voor onze vereniging.

Tot nu toe had onze vereniging 1 erelid en dat was Ruud Kraai, helaas heeft ons de afgelopen week via Cees Bijl het bericht bereikt dat hij is overleden. Wij zullen als vereniging onze condoleances overbrengen aan de nabestaanden.

Verder wens ik jullie weer veel duikplezier en hoop ik dat er veel leden zullen zijn die aan het einde van het duikseizoen de 50 jubileum duiken hebben gelogd.


Tot aan de waterkant.
Patrick

Categories: Geen categorie